Przejdź do treści

Sięgnij PoMoc z Family Power – misja

„Sięgnij PoMoc z Family Power” to seria artykułów realizowana nie tylko dla Rodziców poświęconych tematyce naszych uczuć i emocji z punktu widzenia psychologii oraz fizyki kwantowej, która udowadnia, że wszyscy jesteśmy połączeni energetycznie. Co to oznacza i jaki ma wpływ na nasze życie? Od czego zacząć próbę zrozumienia siebie, odnalezienia swojej prawdziwej Mocy? Może od początku. Zapraszam Was do mojego świata, pełnego eksperymentów, odważnych doświadczeń, współpracy z interesującymi Osobami sukcesu i procesów pełnych Mocy. Ty też masz tę Moc, wystarczy, że uwierzysz i pozwolisz ją sobie odnaleźć. Czy naprawdę wierzysz, że w życiu piękne są tylko chwile? Spróbuj więc zmienić perspektywę, a może okaże się, że Ty też możesz nagromadzić tych chwil więcej niż Ci się teraz wydaje.

Kim jestem? Kobietą, żoną, matką, nauczycielką, trenerką, marzycielką, moi bliscy i dalsi znajomi nazywają mnie tęczową uzdrowicielką, inni lokomotywą, jeszcze inni szamanką, czy nauczycielką rozwoju duchowego. Przede wszystkim jestem pasjonatką życia, brania odpowiedzialności za siebie i swoje decyzje, wierzę, że to co mamy w sobie, świat nam dokładnie odzwierciedla. Często są to procesy podświadome i moim głównym zadaniem jest wydobywanie ich z podświadomości, właśnie to mnie fascynuje najbardziej. Jestem przekonana o tym, że bezwarunkowa miłość uzdrawia, niejednokrotnie sama tego doświadczyłam na własnej skórze, osoby które uczestniczą w moich procesach również to potwierdzają. Najbardziej niezwykłe jest dla mnie to, że osoby, które się do mnie zgłaszają, przychodzą z poważnymi trudnościami, lękiem z nieznanych źródeł, bo teoretycznie w ich życiu wszystko doskonale się układa. Większość z nich pracuje w korporacjach na wysokich stanowiskach, realizują swoje plany i prężnie rozwijają swoje kariery, a nagle nie wiadomo skąd pojawia się lęk, który jest tak silny, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Wszystko jest energią i nic nie dzieje się bez przyczyny, w procesach które prowadzę łączymy umysł, ciało i duszę, w konsekwencji znajdujemy przyczynę lęku, lub innego problemu, często na pierwszej sesji. To co najwspanialsze to fakt, że zawsze proces kończymy w stanie głębokiego spokoju, zrównoważenia energetycznego, błogości w ciele.

Nazywam się Magdalena Wiatrowska i obecnie, od 4 miesięcy konsekwentnie spełniam marzenia podróżując wraz z mężem i dwójką naszych dzieci po Azji. Przed wyjazdem przez 9 lat prowadziłam szkołę językową, w której również uczyłam. W tym czasie urodziłam dwójkę dzieci oraz ukończyłam liczne kursy między innymi: MBSR (minfulness-based stress reduction) NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga) studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego ze szkolenia i rozwoju. Na bazie doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla dzieci: Little Leader Power z warsztatami: ?Mówię tak, mówię nie, wszyscy rozumieją mnie!? Na bazie pozytywnych informacji zwrotnych stworzyłam projekt Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka ?Wznieś się na poziom dziecka? do którego zaprosiłam nietuzinkowe postaci, które wyraziły chęć i zainteresowanie projektem i wzięły udział w I edycji warsztatów, która miała miejsce w lipcu 2017r. https://siegnijpomoc.pl/family-power/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.