Przejdź do treści

Rodzinne Wakacje Językowe na Rancho Pod Bocianem

4 ? 10 sierpnia 2019

W tym roku, po raz kolejny proponujemy niezwykłe, rodzinne wakacje z językiem angielskim Helen Doron oraz warsztatami Family Power. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca ? Rancho Pod Bocianem, mieszczące się nieopodal Warszawy.

Nasi doświadczeni lektorzy metody Helen Doron poprowadzą wakacyjny kurs językowy dla dzieci w wieku 4 ? 10 lat. Mali podopieczni dwukrotnie w ciągu dnia będą bawili się po angielsku zgłębiając znajomość tego języka.

Pozwolimy dzieciom oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące emocje i marzenia dzięki autorskim warsztatom z komunikacji w oparciu o metodę NVC (Non-violent Communiaction ? Komunikacja bez przemocy) oraz praktykę uważności (Mindfulness). Dorośli będą mieli możliwość uczestniczyć w wyjątkowym projekcie Family Power, po to, aby wznieść się na Poziom Dziecka i poszerzyć perspektywę.

Jak będzie? Nieoczekiwanie oraz bardzo precyzyjnie… Pomogą nam w tej pracy m.in. narzędzia coachingowe: Points of You? znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane w takich instytucjach jak: Google, NASA, Irańskie Siły Zbrojne i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na www.familypower.edu.pl

Zapewniamy bogaty program edukacyjny pełen zabaw, animacji i niezapomnianych przygód.

Oprócz dużej dozy języka angielskiego i licznych warsztatów znajdziemy także trochę czasu na swobodną zabawę na placu zabaw oraz na rozległym terenie Rancha Pod Bocianem.

Rodzicom,dziadkom lub innym opiekunom naszych małych urlopowiczów, w czasie gdy my zajmiemy się dziećmi oprócz warsztatów proponujemy spacery oraz przejażdżki rowerowe i podziwianie swojskich krajobrazów lub też wypoczynek na tarasie z pyszną kawką i dobrą książką. Miłośnikom wędkowania, na pewno spodoba się okoliczny, zarybiony staw. Relaksu będzie można również doświadczyć podczas masażu lub innego zabiegu pielęgnacyjnego.

Miejsce i zakwaterowanie: RANCHO POD BOCIANEM

Rancho Pod Bocianem to niezwykłe miejsce nieopodal Warszawy. Na rozległym, zielonym obszarze, bogatym w naturalne piękno, czeka wyśmienita restauracja z kuchnią opartą na naturalnych produktach. Rancho to wyjątkowe miejsce na wypoczynek w gronie rodziny, gdyż panuje tam niezwykle przyjazna i wyciszająca atmosfera. Hotel położony jest pośród zielonych lasów, wzgórzystych łąk, złotych pól i jabłkowych sadów. Sielskie warunki umożliwiają głęboki relaks, aktywny wypoczynek i podziwianie pięknie rozgwieżdżonego nieba, jakiego nie sposób dostrzec nad dużym miastem.

Rancho pod Bocianem to szeroki wybór atrakcyjnych aktywności na świeżym powietrzu. Tor offroadowy, boiska sportowe, pole do mini golfa, ogród spacerowy, zarybiony staw do wędkowania (możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego) i kajaki to tylko kilka propozycji. W hotelu znajduje się billard, stół z piłkarzykami oraz sala telewizyjna. 

Rancho Pod Bocianem posiada 180 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Pokoje wyposażone są w telewizor, suszarkę oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. W pokoju jest dostępny bezpłatny bezprzewodowy Internet WiFi.

Zapewniamy

 • 6 noclegów
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Angielski metodą Helen Doron każdego dnia
 • Wyjątkowe warsztaty Family Power dla dzieci i dorosłych
 • Atrakcyjny program edukacyjno ? animacyjny
 • Akademię Kulinarną
 • Zawody sportowe
 • Warsztaty językowe i animacje
 • Rodzinne Poszukiwanie Skarbów
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Ubezpieczenie NNW

Koszt tygodniowego pobytu z pełnym wyżywieniem:

 • 2 810 zł (osoba dorosła i dziecko)
 • 1 290 zł (dodatkowa osoba dorosła)
 • 990 zł (dodatkowe dziecko)

Przy rejestracji First Minute do 28 lutego 2019 rabat od 160 zł do 290 zł za pobyt.


Zapisy


Tak było w poprzednich latach

Mystkowo 2018

This slideshow requires JavaScript.

Mystkowo 2017

This slideshow requires JavaScript.

Mystkowo 2016

This slideshow requires JavaScript.

Lipowy Most 2016

This slideshow requires JavaScript.

Galiny 2015

This slideshow requires JavaScript.

Lipowy Most 2015

This slideshow requires JavaScript.

Lipowy Most 2014

This slideshow requires JavaScript.

Galiny 2014

This slideshow requires JavaScript.

Galiny 2013

This slideshow requires JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.