Przejdź do treści

O mnie

Magdalena Wiatrowska


Pedagog (absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego), Certyfikowany Trener metody Points of You®, Coach Świadomego Rodzicielstwa oraz Świadomego Życia w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali.

Obecnie przy wsparciu Dr Shefali wprowadza Świadome Rodzicielstwo do Polski.

Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, pomaga rodzinom nawiązać autentyczne, świadome relacje, pomaga uwolnić się od traum. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć tzw. „momenty utykania” i pomaga krok po kroku je przełamywać.

Przygotowała i prowadziła program dla dzieci w wieku 5-10 lat: Little Lider Power, a wraz z nim warsztaty: „Mówię tak, mówię nie, wszyscy rozumieją mnie” Przez 9 lat prowadziła szkołę językową, w której również uczyła i szkoliła nauczycieli, na bazie tego doświadczenie przygotowała program dla nauczycieli: „Krok po kroku do idealnej lekcji” mający na celu przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu oraz wzmocnienie empatii w relacji z dziećmi.

W wolnym czasie prowadzi dwa projekty: Family Power oraz Sięgnij PoMoc, gdzie udostępnia artykuły oraz medytacje własnego autorstwa, prowadzi również sesje indywidualne oraz kręgi online w języku polskim oraz angielskim, ma klientów na cały świecie m.in w. Anglii, Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych.

Od lat współorganizuje wyjątkowe wyjazdy rodzinne, gdzie dzieci mają bogaty wachlarz zajęć edukacyjnych w tym językowych i komunikacyjnych, a rodzice mają przestrzeń dla siebie plus wyjątkowe warsztaty Family Power skierowane do rodziców i opiekunów.

Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, od których nieustannie czerpie bardzo cenne życiowe lekcje. Często podróżuje po świecie, w ubiegłym roku spędziła w Azji wraz z rodziną 7 miesięcy. Obecnie przy wsparciu Dr Shefali wprowadza Świadome Rodzicielstwo do Polski.