Przejdź do treści

Kręgi relacyjne dla Niej i dla Niego – spotkania online

Podnieś jakość relacji jakie tworzysz

Nasze życie zależy od jakości relacji jakie tworzymy. Najpierw relacje z samym/ samą sobą? Jak je postrzegasz? Na ile świadomości ?wpuszczasz? w codzienność? Jakie masz uczucia i potrzeby? Czy rozróżniasz potrzeby od zachcianek? Jak sobie radzisz z oczekiwania innych i swoimi własnymi? Jak postrzegasz świat i jak świat postrzega Ciebie? Te i inne pytania zadajemy sobie na kręgach. Po co?

By pobadać, posprawdzać różne perspektywy, sprawdzić czy przekonania jakie mamy w sobie nam służą czy wręcz przeciwnie. Jest to bardzo bezpieczna przestrzeń. Przestrzeń, w której możesz zdjąć maskę, nie potrzebujesz nic nikomu udowadniać. Możesz z nami uczyć się, jak to jest być w pełni autentycznym / autentyczną. Jest to krąg zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. O takiej przestrzeni marzę. Pełnej mężczyzn i kobiet. Każdy z nas ma w sobie męską i żeńska stronę. Czy potrafisz zauważyć i docenić je obie? Tutaj będziesz doświadczać i odkrywać nowe nieznane przestrzenie własnej osobowości. Będziesz uczyć się doświadczać siebie i innych bez oceniania, będziesz uczyć się mówić z serca i słuchać sercem. To zupełnie inny rodzaj komunikacji, dążący do autentycznej relacji.

Dla kogo? Dla poszukujących prawdy, dla gotowych i otwartych na siebie i na energię grupy

Co zyskasz:

  • przede wszystkim konkretne narzędzia do pracy ze swoją intuicją
  • narzędzia do skutecznej komunikacji, umiejętność empatycznego słuchania i jasnego wyrażania siebie
  • wgląd w siebie plus feedback co i jak możesz przepracować, żeby czuć się naprawdę wolnym
  • umiejętność świadomego i uważnego podejmowania decyzji
  • 5 spotkań w przestrzeni online plus grupa na FB do wymiany doświadczeń i informacji

Opinie Uczestników


Maja: Kręgi Relacyjne z Magdaleną przenoszą nas jakby w inny świat… W tym świecie jest przestrzeń do wyrażania siebie, do przyjmowania od innych tego co mają do zaoferowania – swojej perspektywy, bez ocen, bez etykiet, bez rad…. Opada kurtyna wstydu, oporu, skrępowania, lęku, niechęci, zdejmujemy maski.To są cenne ćwiczenia podczas których „odrabiamy nasze lekcje”. To tworzenie więzi z osobami zupełnie obcymi dzięki szczerości i otwartości każdego z nas…. To obserwowanie cudów jakie się dzieją w każdym z nas ze spotkania na spotkanie… Otwieramy się na nowe, dotąd nieznane albo zakopane w nas emocje i obrazy świata w jakim na codzień funkcjonujemy


Marta: Obudziłam w sobie znów radość i pozytywne nastawienie do chwili w której jestem (z nastawieniem na: ” tu i teraz”).
Coraz mniej się nakręcam. Zaczęłam spokojnie spać. Zagrywki toksycznych ludzi nie wzbudzają już we mnie tak dużych emocji.
Odkryłam w sobie małą dziewczynkę, która była mocno zagubiona a przez to starała się „mamuśkować”, aby czuć się potrzebną. Niestety chęć bycia „pomocną mamuśką” jest słoneczną stroną dominacji. Powoli uczę się odpuszczać:)
Dziękuję Madziu, że dzięki Tobie sporo o sobie (tej bez masek) się dowiedziałam !!!


Helena: Praca w kręgu daje przestrzeń do głębszego poznania siebie, swoich potrzeb, obnaża punkty utykania, nie ocenia, można pozwolić sobie na autentyczność i doświadczyć jej u innych. Ćwiczenia zachęcają do regularnej refleksji nad swoim postrzeganiem rzeczywistości, nad swoimi potrzebami, granicami oraz przestrzenią. A to wszystko daje nadzieję i radość z rzeczy, których wcześniej nie byłam świadoma. 


Sławek: Koszt udziału w kręgu parę stówek, nabycie umiejętności zachowania spokoju w kryzysowych sytuacjach – bezcenne.

Ilość miejsc ograniczona, małe grupy.

Zapisy pod adresem: mag.wiatrowska@gmail.com