Przejdź do treści

Self-care dla firm

Wyjątkowe szkolenia dla firm

Świadomość wzrasta, dotyczy to również małych, średnich i większych firm jak również dużych korporacji. Coraz więcej firm czuje potrzebę rozwijania się harmonijnie, nie troszcząc się już jedynie o wyniki. Wyniki tworzą ludzie, coraz więcej z tych osób doświadcza wypalenia. Tempo jest ogromne, potrzeby rynku wzrastają. Gonitwa nie będzie wolniejsza. To co się może zmienić to nasze podejście to tej pogoni. Nasza przestrzeń na własną regenerację.

Na co dzień spotykam się z przemęczonymi pracownikami korporacji na skraju załamania nerwowego. Tych przypadków, jest całe mnóstwo, aby temu zaradzić firmy zaczynają dbać o pracowników oferując nowatorskie sprawdzone podejście, które w Stanach Zjednoczonych jest czymś powszechnym, u nas dopiero raczkuje. Raczkuje, bo nasza świadomość wzrasta powoli, wiele osób nie chce rozwoju. Żyją w lęku i każde wyjście ze strefy komfortu powoduje u nich duży stres. Takie podejście nie wróży rozkwitu.

Czego więc potrzebujemy?

Nie chodzi o proste narzędzia, które każdy będzie wdrażał, bo większość szkoleń polega na przekazywaniu narzędzi, które często bywają pomocne. Jednak, jeżeli nie są odpowiednio dopasowane pozostają nadal samymi narzędziami, dlatego większość szkoleń jest wysoce nieefektywna. Podejście, które oferuje Sięgnij PoMoc jest podejściem sprawdzonym i cieszącym się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych.

Wdrażamy przede wszystkim głęboki proces, który uwzględnia:

  • Zmianę mentalności z biernej, odtwórczej, zadaniowej na proaktywną i twórczą
  • Zmianę podejścia do życia poprzez przejście od ofiary i narzekacza do brania odpowiedzialności za siebie i swoje nastawienie
  • Wpisanie nurtu self-care w misję firmy. Prawdziwe dbanie o interesy wszystkich pracowników oraz interes ogółu w codziennych procesach
  • Komunikacje na wyższym poziomie, porozumienie w nurcie bez przemocy, empatyczne zrozumienie siebie, swoich emocji i potrzeb oraz prawdziwe zrozumienie rozmówcy; w efekcie odnalezienie najbardziej efektywnego rozwiązania, zadowalającego wszystkie strony  
  • Głębokie przepracowanie ran, które w każdym z nas tkwią, a które bardzo często ujawniają się w sytuacjach biznesowych
  • Pozwolenie na bycie człowiekiem oraz empatyczne, wzajemne wspieranie z umiejętnością zachowania odpowiednich granic

W chwili obecnej, w braku porozumienia, barku umiejętności prowadzenia naturalnie pojawiających się konfliktów interesów, managerowie mają do dyspozycji cały szereg narzędzi, które dość dobrze znają. Narzędzia te pomijają jednak najważniejszą cześć, jaką jest integracja z emocjami i ciałem. Nawet jeżeli ktoś potrafi doskonale opanować swój stan, ale robi to sztucznie, wypierając emocje, one i tak będą musiały wypłynąć. To powoduje ogromny stres i napięcie, często nie do wytrzymania. Proces, oferowany przez Sięgnij PoMoc jest procesem kompleksowym, prowadzącym do źródła problemu, pracującym nie tylko na poziomie mentalym, ale również i przede wszystkim emocjonalnym.  

Porozmawiajmy o tym programie oraz o jego korzyściach. Jest to nowość w Polsce, więc w chwili obecnej oferujemy szkolenia na preferencyjnych warunkach.


Zapraszam do kontaktu


Magdalena Wiatrowska

Pierwszy w Polsce Coach certyfikowany przez Dr Shefali w Conscious Coaching Institute™.

Jeden z niespełna 100 certyfikowanych w Polsce Trenerów metody Points of You® wyjątkowej gry coachingowej stosowanej na całym świecie, m.in. w korporacjach typu: NASA, Google, L’oreal, Ikea.

Więcej o mnie…