Przejdź do treści

Warsztat – Train The Trainer z Points of You?

Kiedy:
16 mar 2019@10:00 – 18:00
2019-03-16T10:00:00+01:00
2019-03-16T18:00:00+01:00
Gdzie:
Lublin

Zapraszamy Cię na wyjątkowy warsztat z użyciem gier coachingowych Points of You?

Points of You? to metoda szkoleniowa, która za pomocą muzyki, słowa i obrazu otwiera nie tylko umysł, ale również serce. Zgodnie z założeniami twórców metody, rozwój osobisty zaczyna się od zatrzymania i refleksji.

Praca z kartami Points of You? pozwala odejść od rutyny szkoleniowej i spojrzeć z wielu różnych perspektyw na sposób postrzegania świata, problemy, rozwiązania, dosłownie wszystko! To również korzystanie z całej mocy i potencjału drzemiącego w naszym umyśle – to współdziałanie prawej i lewej półkuli naszego mózgu, ale przede wszystkim serca, które przepięknie scala cały proces, gdyż w nim ukryte są najważniejsze dla nas odpowiedzi, które odkrywamy podczas procesów.

 

Points of You? funkcjonuje w ponad 150 krajach. Przez 11 lat metoda pracy słowem i obrazem zyskuje coraz większe grono odbiorców. Aktualnie z metody korzystają najbardziej znane firmy na świecie takie jak: Google, IKEA, NASA, PwC, TEVA, Irańskie Siły Zbrojne.

Metoda zyskała bardzo dużą popularność wśród psychologów, coachów, mentorów, trenerów, managerów na całym świecie.

Na naszym szkoleniu:

  • Poznasz metodologię pracy z wyjątkowo inspirującymi grami szkoleniowymi.
  • Poznasz zestawy Points of You? takie jak: The Coaching Game, Punctum, Faces.
  • Dowiesz się jak możesz wykorzystywać je w codziennej pracy z drugim człowiekiem.
  • Dowiesz się jak przełamywać opór, podnosić motywację oraz tworzyć efektywne zespoły.
  • Nauczysz się pracy z dźwiękiem, słowem i obrazem. Dowiesz się jak łatwo można łączyć te trzy aspekty i uzyskiwać precyzyjne i niestandardowe wnioski i rozwiązania.
  • Otrzymasz materiały i międzynarodowy certyfikat Train The Trainer Points of You?.

Warsztat to nie tylko narzędzia i metodologia, to również dzielenie się swoją obecnością z drugim człowiekiem podczas wspólnego doświadczania i dotykania istoty różnych zagadnień poprzez słowo, obraz, muzykę.

Nasze warsztaty nie mają nic wspólnego z tym, co już znasz.  Metoda POY to inspirujące doświadczenie i doświadczanie.

Termin: 16 marca 2019r., godz. 10:00 – 18:00 (z przerwą na lunch)

Miejsce: Lublin – adres prześlemy pocztą elektroniczną przed wydarzeniem

Koszt: 380 zł brutto

Bonus: Przy rejestracji do 10 marca – godzinna konsultacja online gratis

Cena obejmuje:

  • Międzynarodowy certyfikat Train The Trainer Points of You?
  • Materiały szkoleniowe
  • Dla coachów posiadających akredytację International Coach Federation – 6 pkt. CCE

 

Kim jesteśmy:

Połączyła nas pasja do rozwoju i ciekawość odkrywania tego co zakryte, a wszystko zaczęło się właśnie na certyfikacji Points of You?. Jesteśmy kobietami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych i udowadniamy to każdego dnia. Swoją pasję i wartości chcemy przekazywać dalej, a gry coachingowe Points of You? są doskonałym narzędziem do tego. Jesteśmy skrajnie różne, a jednocześnie bardzo podobne. Marzymy, zdobywamy nowe umiejętności, podejmujemy się odważnych zadań i przedsięwzięć.

Katarzyna Frankowska

Absolwentka Psychologii Społecznej Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego, certyfikowany coach, trener biznesu oraz certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You?. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie we współpracy biznesowej z kadrą zarządzającą, managerską oraz specjalistyczną w dużych firmach handlowych. Od początku swojej pracy zawodowej związana jest z obszarem HR przechodząc poszczególne szczeble kariery zawodowej. Aktualnie Dyrektor ds. Personalnych. Odpowiedzialna za tworzenie i realizację polityki personalnej firmy. Posiada doświadczenie we wdrażaniu ocen okresowych, ścieżek karier, rekrutacji pracowników, programów rozwoju talentów, budowaniu polityki personalnej firmy. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych to rozwój pracowników, motywacja, budowanie coachingowej kultury organizacyjnej.

Posiada doświadczenie w pracy trenerskiej prowadząc m.in. szkolenia dla zespołów handlowych oraz kadry managerskiej z zakresu zarządzania czasem, komunikacji w zespołach, zarządzania zespołem, rekrutacji, motywacji pracowników oraz szkoleń z zakresu metody Points of You?, jak również indywidualnej pracy coachingowej.

Kasia realizując się w pracy w korporacji na stanowisku managerskim, wnosi wiele zmian do organizacji i każdego dnia udowadnia, że korporacja naprawdę może mieć ludzką twarz. Wykształcenie psychologiczne oraz ciągła chęć zgłębiania wiedzy i poznawania nowych obszarów sprawiają, że prawdziwą pasją Kasi jest praca z ludźmi, odkrywanie ich potencjału, nowych możliwości i różnych perspektyw.

Magdalena Wiatrowska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, pedagog, life coach, certyfikowany trener metody Points of You?, twórczyni projektu Family Power (od lat organizuje niezwykłe wyjazdy rodzinne), jedyna z Polski uczestniczka prestiżowego programu Conscious Coaching Institute dr Shefalli, mama dwójki cudownych Istot, od których wiele się uczy, podróżniczka, odważna kobieta w ciągłym rozwoju, codziennych praktykach medytacji oraz uważności, pasjonatka najnowszych teorii z zakresu psychologii, fizyki kwantowej, duchowości. Przede wszystkim praktyk codziennej pracy z Ludźmi. Pracując nowatorskimi metodami i technikami pomaga odkryć własną drogę, uwolnić się od lęku oraz odnaleźć powołanie poprzez odnalezienie naturalnych talentów, w bezpiecznej przestrzeni, gdzie w odpowiednim tempie wzrasta gotowość do dokonywania zmian. W pracy z nią można doświadczyć bardzo głębokich przemian, wejść w kontakt z intuicją, zintegrować serce z umysłem, odważnie zacząć marzyć i spełniać marzenia.

Prowadzenie własnej firmy zdeterminowało ją do dalszego rozwoju, umiejętnego zarządzania zespołem ludzi, efektywnej komunikacji, osiągania ambitnych celów w krótkim czasie. Nauczyło ją przede wszystkim, że życie jest wstanie zaoferować nam wiele więcej niż jesteśmy w stanie zaplanować i wymyśleć oraz to, że ?być? jest znacznie ważniejsze od ?mieć? czy też ?robić?. Wiele osób uzależnia swoje ?bycie? od tego, ile osiągnęli. Takie podejście tylko odsuwa ich od prawdziwego ?bycia? w kontakcie z samą/samym sobą, w poczuciu bycia wystarczająco dobrym bez względu na okoliczności.

Po 10 latach prowadzenia własnej firmy, zdecydowała się iść za głosem serca i intuicji. Aktualnie podróżuje po świecie i prowadzi niezwykłe procesy rozwojowe z kobietami oraz rodzinami. Pomaga im na nowo zdefiniować swoje życie, ?odkleić? niesłużące wartości i przekonania, przede wszystkim te nieuświadomione, to z kolei dalej prowadzi do odkrycia prawdy o sobie, pasji, wewnętrznej motywacji, wejścia w stan kreatywności oraz naturalnego bycia we ?flow?, czyli w przepływie życia, gdy życie płynie bez blokad i sztucznych zahamowań. Jej procesy pozwalają w bardzo krótkim czasie pozbyć się lęków, natrętnych myśli, wyjść z ?butów ofiary? czy też perfekcjonizmu. Magda pomaga zobaczyć Istotę Życia, tego po co tutaj Jesteś oraz Kim możesz się stać. Uczy jak pracować z emocjami oraz naturalnymi blokadami, tak aby stawały się drogowskazami, a nie przeszkodami.

W wolnej chwili prowadzi bloga Sięgnij PoMoc, na którym można odnaleźć wiele inspiracji oraz konkretnych przykładów i ćwiczeń, jak wejść w lepszy kontakt z samą/samym sobą, jak skutecznie radzić sobie z emocjami, jak poszerzać własną perspektywę.


Zapisy / pytania