Przejdź do treści

Warsztat – Self-care dla osób pracujących z ludźmi

Kiedy:
14 sie 2019@18:00 – 21:00
2019-08-14T18:00:00+02:00
2019-08-14T21:00:00+02:00
Gdzie:
Warszawa
Kawiarnia Terapeutyczna
al. KEN 36a (od ul. Raabego)

Krąg dla profesjonalistów, coachów, psychologów, terapeutów, osób pracujących z ludźmi.

  • Jak zadbać o siebie, konkretne narzędzia do transformacji energii, która zachodzi podczas sesji.
  • Jak radzić sobie z „imposter syndrom” (faktem, że nie jesteśmy idealni, nawet jako coachowie, terapeuci czy psychologowie, mamy jeszcze wiele do przepracowania i jest to zupełnie normalne i naturalne).
  • Jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym.
  • Jak zadbać o każdy etap własnego rozwoju, regenerować umysł, zauważać emocje, dbać o swoje ciało, być w kontakcie z duszą.
  • Jak stworzyć swoje własne rytuały bliskościowe.

Albert Einstein powiedział, że „nie możemy rozwiązać problemu na poziomie świadomości, na którym go wykreowaliśmy”. Właśnie dlatego potrzebujemy podnosić wibracje, aby zmieniać perspektywę i widzieć więcej.

Przede wszystkim chodzi o zauważanie i dopuszczenie do siebie emocji i uczuć, które pojawiają się przy okazji sesji, które klient Ci otwiera, a które społeczeństwo nauczyło nas wypierać. Szczególnie jeśli jesteś w roli terapeuty to powinieneś być przecież idealny i mieć wszystko uzdrowione, ale to nie jest prawda! W świecie realnym, ty też jesteś człowiekiem i tez jesteś w nieustannym procesie rozwoju i zmian.

Godzina po godzinie dawania, schodzisz energią w dół. Tam się dzieją trudne rzeczy, nasza energia uczestniczy w tym procesie, jak wiec się chronić i pozostawać przy sobie?


Zapisy: tutaj…


 

Prowadząca i autorka projektu Sięgnij PoMoc oraz Family Power – Magdalena Wiatrowska

Pedagog (absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego), certyfikowany Trener metody Points of You®, certyfikowany Coach Świadomego w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali.

Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, pomaga rodzinom nawiązać autentyczne, świadome relacje, pomaga uwolnić się od traum. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć tzw. „momenty utykania” i pomaga krok po kroku je przełamywać.

Znaczna cześć jej klientów to profesjonaliści i osoby udzielające pomocy innym. Uczestnicząc w międzynarodowym Instytucie prowadzonym przez Dr Shefali po raz kolejny zauważyła ogromną potrzeb uwalniania od brzemienia perfekcjonizmu właśnie profesjonalistów.

 

Przyjdź, przekonaj się. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.