Warsztat – Self-care dla osób pracujących z ludźmi

Kiedy:
14 Sie 2019@18:00 – 21:00
2019-08-14T18:00:00+02:00
2019-08-14T21:00:00+02:00
Gdzie:
Warszawa
Kawiarnia Terapeutyczna
al. KEN 36a (od ul. Raabego)

Krąg dla profesjonalistów, coachów, psychologów, terapeutów, osób pracujących z ludźmi.

  • Jak zadbać o siebie, konkretne narzędzia do transformacji energii, która zachodzi podczas sesji.
  • Jak radzić sobie z „imposter syndrom” (faktem, że nie jesteśmy idealni, nawet jako coachowie, terapeuci czy psychologowie, mamy jeszcze wiele do przepracowania i jest to zupełnie normalne i naturalne).
  • Jak radzić sobie z wypaleniem zawodowym.
  • Jak zadbać o każdy etap własnego rozwoju, regenerować umysł, zauważać emocje, dbać o swoje ciało, być w kontakcie z duszą.
  • Jak stworzyć swoje własne rytuały bliskościowe.

Albert Einstein powiedział, że „nie możemy rozwiązać problemu na poziomie świadomości, na którym go wykreowaliśmy”. Właśnie dlatego potrzebujemy podnosić wibracje, aby zmieniać perspektywę i widzieć więcej.

Przede wszystkim chodzi o zauważanie i dopuszczenie do siebie emocji i uczuć, które pojawiają się przy okazji sesji, które klient Ci otwiera, a które społeczeństwo nauczyło nas wypierać. Szczególnie jeśli jesteś w roli terapeuty to powinieneś być przecież idealny i mieć wszystko uzdrowione, ale to nie jest prawda! W świecie realnym, ty też jesteś człowiekiem i tez jesteś w nieustannym procesie rozwoju i zmian.

Godzina po godzinie dawania, schodzisz energią w dół. Tam się dzieją trudne rzeczy, nasza energia uczestniczy w tym procesie, jak wiec się chronić i pozostawać przy sobie?


Zapisy: tutaj…


 

Prowadząca i autorka projektu Sięgnij PoMoc oraz Family Power – Magdalena Wiatrowska

Pedagog (absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego), certyfikowany Trener metody Points of You®, certyfikowany Coach Świadomego w Conscious Coaching Institute™ założonym w Nowym Jorku, prowadzonym przed Dr Shefali.

Na co dzień prowadzi głębokie procesy rozwojowe, pomaga rodzinom nawiązać autentyczne, świadome relacje, pomaga uwolnić się od traum. Uczy, jak być z emocjami, szczególnie trudnymi, jak w naturalny sposób radzić sobie z lękiem. Bardzo skutecznie pomaga odnaleźć tzw. „momenty utykania” i pomaga krok po kroku je przełamywać.

Znaczna cześć jej klientów to profesjonaliści i osoby udzielające pomocy innym. Uczestnicząc w międzynarodowym Instytucie prowadzonym przez Dr Shefali po raz kolejny zauważyła ogromną potrzeb uwalniania od brzemienia perfekcjonizmu właśnie profesjonalistów.

 

Przyjdź, przekonaj się. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *