Przejdź do treści

Warsztat – Relacje świadomy wybór czy przypadek? Co dominuje w Twoich relacjach

Kiedy:
13 sie 2019@18:00 – 21:00
2019-08-13T18:00:00+02:00
2019-08-13T21:00:00+02:00
Gdzie:
Warszawa
Follow Your Dreams; ul. Libijska 10G

Co dominuje w Twoich relacjach? Relacja pełna miłości szacunku, równowagi między braniem a dawaniem – marzenie, czy możliwe do osiągnięcia? Czym dla Ciebie jest relacja z drugim człowiekiem?

Dla kogo jest ten warsztat? Dla osób, które:
  • Chcą zobaczyć swoje dotychczasowe relacje z nowej perspektywy
  • Chcą zmierzyć się z problemami w związku lub związkach
  • Chcą zdefiniować czego potrzebują w relacjach
  • Chcą zobaczyć na jakiej zasadzie przyciągają i odpychają ludzi od siebie/swojego życia
  • Chcą zdefiniować swoją wymarzoną relację oraz sposób w jaki mogą go osiągnąć
  • Chcą poznać siłę wdzięczności w relacji z samym/samą sobą oraz w relacji z bliskimi
Zapraszamy Cię na wstępny warsztat do cyklu o relacjach przy pomocy gry Points of You®.
Points of You ® to doskonałe narzędzie treningowe, które za pomocą słowa i obrazu pozwala poszerzyć perspektywę i zobaczyć interesujące nas zagadnienie z różnych punktów widzenia, oraz uświadomić sobie nieuświadomione aspekty naszych zachowań. Trafność i rzetelność narzędzia potwierdzają czołowe firmy na rynku, które posługują się nim do rozwoju swoich pracowników i są to m.in.: NASA, Google, Irańskie Siły Zbrojne, L’oreal.
Podczas tego warsztatu będziesz mieć możliwość przyjrzeć się sobie oraz swoim potrzebom z zupełnie nowej pespektywy. Przy użyciu narzędzi POY zaproszę Cię do wyjścia z lewej analitycznej półkuli mózgowej na rzecz prawej tej bardziej intuicyjnej i pozwolenie sobie na zbadanie swoich potrzeb oraz relacji w jakich jesteś lub byłeś/byłaś.
Ten warsztat jest dla każdego, kto chce uświadomić i zgłębić swoje potrzeby, poznać determinanty swoich zachowań czy zwyczajnie poszerzyć swój punkt widzenia i zobaczyć go w innym świetle.

 


Wstęp: 50 zł

Przedpłata na konto: 61 1140 2004 0000 3602 3565 6397

Po dokonaniu zakupu biletu, w razie rezygnacji z uczestnictwa w warsztacie z przyczyn nie leżących po stronie organizatora środki nie podlegają zwrotowi. Nie można ich również wykorzystać na inny warsztat.


Prowadząca:
Magdalena Wiatrowska – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Akademii Leona Koźmińskiego, ukończone kursy MBSR (minfulness-based stress reduction), NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga), nauczyciel, szkoleniowiec, certyfikowany trener nowatorskiej metody szkoleń Points of You ®.
W połączeniu doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla Rodzin: Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka „Wznieś się na poziom dziecka”. Obecnie jako pierwszy w Polsce coach świadomego rodzicielstwa wprowadza tę metodę do Polski ze wsparciem Dr Shefali – ulubione psycholog rodzinnej znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey.
Pracuję z ludźmi od wielu lat. Zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej. Lubię dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz sprawiać, że trudne rzeczy stają się łatwiejsze. Indywidualne sesje coachingowe czy też terapeutyczne bardzo wzbogaciły moje doświadczenie, którym chcę się zwyczajnie dzielić z innymi. Ponoć na każdy jeden problem istnieje przynajmniej 7 rozwiązań, metoda którą pracuję pokaże Ci jak wiele możesz zyskać mając otwarty umysł i serce.
Zapraszamy!

Przyjdź, przekonaj się. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.