Przejdź do treści

Rodzinne Wakacje Językowe na Rancho Pod Bocianem

Kiedy:
4 sie 2019 – 10 sie 2019 całodniowy
2019-08-04T00:00:00+02:00
2019-08-11T00:00:00+02:00
Gdzie:
Nadarzyńska 15
Przypki
05-555 Tarczyn

W tym roku, po raz kolejny proponujemy niezwykłe, rodzinne wakacje z językiem angielskim Helen Doron oraz warsztatami Family Power. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca ? Rancho Pod Bocianem, mieszczące się nieopodal Warszawy.

Nasi doświadczeni lektorzy metody Helen Doron poprowadzą wakacyjny kurs językowy dla dzieci w wieku 4 ? 10 lat. Mali podopieczni dwukrotnie w ciągu dnia będą bawili się po angielsku zgłębiając znajomość tego języka.

Pozwolimy dzieciom oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące emocje i marzenia dzięki autorskim warsztatom z komunikacji w oparciu o metodę NVC (Non-violent Communiaction ? Komunikacja bez przemocy) oraz praktykę uważności (Mindfulness). Dorośli będą mieli możliwość uczestniczyć w wyjątkowym projekcie Family Power, po to, aby wznieść się na Poziom Dziecka i poszerzyć perspektywę.

ak będzie? Nieoczekiwanie oraz bardzo precyzyjnie? Pomogą nam w tej pracy m.in. narzędzia coachingowe: Points of You? znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane w takich instytucjach jak: Google, NASA, Irańskie Siły Zbrojne i wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy na www.familypower.edu.pl

Zapewniamy bogaty program edukacyjny pełen zabaw, animacji i niezapomnianych przygód.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie Family Power