Przejdź do treści

Front Page

Wznieś się na poziom dziecka


Facebook


Instagram


Linkedin

Kim jestem?

Kobietą, żoną, matką, nauczycielką, trenerką, marzycielką, moi bliscy i dalsi znajomi nazywają mnie tęczową uzdrowicielką, inni lokomotywą, jeszcze inni szamanką, nauczycielką rozwoju duchowego, czy „Korczakiem w spódnicy”. Przede wszystkim jestem pasjonatką życia, brania odpowiedzialności za siebie i swoje decyzje, wierzę, że to co mamy w sobie, świat nam dokładnie odzwierciedla. Często są to procesy podświadome i moim głównym zadaniem jest wydobywanie ich z podświadomości. Właśnie to mnie fascynuje najbardziej. 

Jestem przekonana o tym, że bezwarunkowa miłość uzdrawia, niejednokrotnie sama tego doświadczyłam na własnej skórze. Osoby które uczestniczą w moich procesach również to potwierdzają. Najbardziej niezwykłe jest dla mnie to, że osoby, które się do mnie zgłaszają, przychodzą z poważnymi trudnościami, lękiem z nieznanych źródeł, bo teoretycznie w ich życiu wszystko doskonale się układa. Większość z nich pracuje w korporacjach na wysokich stanowiskach, realizują swoje plany i prężnie rozwijają swoje kariery, a nagle nie wiadomo skąd pojawia się lęk, który jest tak silny, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Wszystko jest energią i nic nie dzieje się bez przyczyny. W procesach które prowadzę łączymy umysł, ciało i duszę, w konsekwencji znajdujemy przyczynę lęku lub innego problemu, często na pierwszej sesji. To co najwspanialsze to fakt, że zawsze proces kończymy w stanie głębokiego spokoju, zrównoważenia energetycznego i błogości w ciele.

Wydarzenia

Warsztat (27.10) ? Relacje: świadomy wybór czy przypadek?


Referencje

Katarzyna Frankowska

Dla mnie praca z Magdą nie jest kolejnym szablonowym przerobieniem konkretnych ćwiczeń. To głęboka i refleksyjna praca nad sobą. To mierzenie się ze swoimi ograniczeniami i przekonaniami w otoczeniu bezpiecznej przestrzeni, jaką Magda stwarza podczas sesji. Podąża i wspaniale towarzyszy podczas wszystkich procesów, nic nie narzucając, pozwalając procesowi swobodnie płynąć. Sesje prowadzone są w uporządkowany, niby przewidywalny, a jednocześnie zaskakujący sposób. Podczas każdej mojej sesji wydarzały się niezwykle piękne i odkrywcze rzeczy. Równowaga i harmonia, jakie przychodzą po sesjach są ukojeniem nie tylko dla głowy, ale i ciała. ()

Marta Zbońkowska?

Magdę poznałam kilka miesięcy wcześniej, ale spotkałam ją kiedy stanęłam w obliczu ogromnego chaosu, zmęczenia I utraty sił. Nie wiem jak to się stało, musiałam rozpaczliwie wołać pomocy. To ona mnie znalazła I wyciągnęła do mnie pomocną rękę.
Zaczęłyśmy współpracę która zaowocowała odzyskaniem nadziei, sił, pomogła zobaczyć na nowo możliwości, to na co mam wpływ I w jaki sposób mogę pomagać sobie na co dzień, aby czuć się lepiej I doświadczać więcej spokoju I radości. Wszystko w klimacie ogromnego bezpieczeństwa, troski, akceptacji. Bez oceniania, presji, zgodnie z moimi potrzebami I gotowością.
Jest wspaniałą nauczycielka rozwoju duchowego I nauki kochania siebie.

Maria Podobińska

Jestem projektantem wnętrz. Na co dzień żyję w ogromnym stresie – muszę się mierzyć z presją czasu, oczekiwaniami klientów, wieloma nowymi wyzwaniami. Przez to, a także przez problemy osobiste, codziennie budziłam się poczuciem lęku oraz niepokojem.
W zeszłym tygodniu odbyłam sesję relaksacyjno-oczyszczającą z Magdaleną Wiatrowską. Po sesji po raz pierwszy od dłuższego czasu obudziłam się bez lęku. Problemy i to co mnie stresowało, oddaliły się ode mnie. Dalej istnieją, ale nie przerażają mnie. Jeszcze długa praca przede mną, ale mam nadzieję, że praca z Magdaleną pomoże mi uzyskać spokój i harmonię w moim życiu.


Więcej

magda-skok

Wznieś się na poziom dziecka…

O mnie

Nazywam się Magdalena Wiatrowska i obecnie, od kilku miesięcy konsekwentnie spełniam marzenia podróżując wraz z mężem i dwójką naszych dzieci po Azji. Przed wyjazdem przez 9 lat prowadziłam szkołę językową, w której również uczyłam. W tym czasie urodziłam dwójkę dzieci oraz ukończyłam liczne kursy między innymi: MBSR (minfulness-based stress reduction) NVC (Non-Violent Communication wg. Marshalla Rosenberga) studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego ze szkolenia i rozwoju. 

Na bazie doświadczenia w pracy z dziećmi i rodzicami stworzyłam autorski program dla dzieci: Little Leader Power z warsztatami: ?Mówię tak, mówię nie, wszyscy rozumieją mnie!?. Na bazie pozytywnych informacji zwrotnych stworzyłam projekt Family Power inspirowany twórczością Janusza Korczaka ?Wznieś się na poziom dziecka?. Zaprosiłam do niego nietuzinkowe postaci, które wyraziły chęć i zainteresowanie projektem oraz wzięły udział w pierwszej edycji warsztatów w lipcu 2017r

  • Codzienna praktyka wdzięczności
  • Yoga i ćwiczenia energetyczne
  • Medytacja

Najnowsze artykuły


Więcej…

Skontaktuj się ze mną